Центр надання адміністративних послуг

16.02.2023 стартував Проєкт з метою підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни (Грошова допомога)

Ветерани війни – особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи мають можливість отримати грошову допомогу від Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хреста України.

15:48:51 17.02.2023

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПУБЛІЧНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ У АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ

Наказом Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України від 12 січня 2023 року № 195/5/4 внесено зміни до пункту 4 Порядку надання електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у автоматичному режимі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України від 14 липня 2022 року № 2933/5/66 (далі - Порядок).

10:29:47 16.02.2023

Приведіть у відповідність відомості про реєстрацію місця проживання!!!

Центр надання адміністративних послуг вкотре звертає увагу на необхідність внесення, уточнення та оновлення інформації в Реєстрі територіальної громади (далі – РТГ), який містить інформацію про осіб, місце проживання яких зареєстроване на  території нашої громади.

08:31:44 16.02.2023

ЦЕНТР НАДАННЯАДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ РОЗ’ЯСНЮЄ ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ПРИЗОВНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ

Для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання призовників, військовозобов’язаних та резервістів обов’язково подається військово-обліковий документ, види якого визначені пунктом 20 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від від 30 грудня 2022 р. № 1487, а саме: для призовників - посвідчення про приписку до призовної дільниці; для військовозобов’язаних - військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного; для резервістів - військовий квиток.

14:37:38 09.02.2023

Цифровізуємо процес усиновлення: на порталі Дія доступні 5 нових послуг

На порталі Дія доступні одразу п'ять нових послуг, які спрощують і пришвидшують процес усиновлення дитини. До цього українці вже могли подати заяву про отримання консультації з усиновлення дитини та зареєструватися усиновлювачем онлайн.  Раніше потенційні батьки мали місяцями збирати необхідні документи та довідки по різних інстанціях, стояти в чергах, звертатися до служби в справах дітей та заповнювати заяви вручну. А сам процес усиновлення чи встановлення опіки міг тривати роками.

13:33:35 08.02.2023

Повністю автоматично, швидко і зручно: скасувати статус ВПО тепер можна і на порталі Дія

На порталі Дія доступна автоматична послуга для внутрішньо переміщених осіб – скасування статусу. Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку.

11:33:35 02.02.2023

УВАГА!!!

Центр надання адміністративних послуг повідомляє, що прийом заяв у сфері надання адміністративних послуг соціального характеру 02.02.2023 здійснюється до 12-00 год.

09:57:18 02.02.2023

УВАГА!!!

Центр надання адміністративних послуг повідомляє, що прийом заяв у сфері надання адміністративних послуг соціального характеру 31.01.2023 не здійснюється.

09:29:20 31.01.2023