Центр надання адміністративних послуг

Які послуги у сфері громадянства та міграції доступні на Гіді з державних послуг?

В Україні проживають тисячі іноземців та осіб без громадянства. Попри війну Державна міграційна служба працює у звичному режимі та готова допомогти іммігрантам отримати необхідні державні послуги: оформити посвідку на проживання чи посвідчення для виїзду за кордон.

10:28:41 21.04.2023

Інклюзивна освіта: платформа Дія.Цифрова освіта продовжує розвиток в напрямку безбар’єрності

У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні. Її ціль – забезпечити рівні можливості для кожної людини реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими, шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар‘єрності.

09:59:09 19.04.2023

Основа прозорості та підзвітності: відкриті дані у сфері будівництва знову доступні

З 12 квітня 2023 року на Порталі відкритих даних та на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) знову доступні дані щодо будівництва. Це один з найбільш популярних та затребуваних наборів на data.gov.ua.

15:36:46 13.04.2023

Нові бізнес-можливості для ветеранів: Уряд масштабує грантову програму єРобота

Уряд розширює програму єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки можуть подати заяву та отримати фінансування від держави на старт чи розвиток власної справи. Так, вони зможуть запустити або масштабувати свій бізнес, створити нові робочі місця для населення, інтегруватися в мирне життя й отримувати прибуток.

15:35:43 13.04.2023

Які послуги медичної сфери доступні на Гіді з державних послуг?

Хочете розпочати медичну практику чи оформити акредитацію для закладу охорони здоров’я? Робіть це швидко та без зайвих нервів з Гідом з державних послуг. Там дізнаєтеся покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу, замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

08:38:55 05.04.2023