Добірка пенсійних послуг у Дії. Без черг та паперів

Правда зручно, коли не потрібно нікуди їздити й нічого ксерити? Звісно, це круто. На порталі та в застосунку Дія можна отримувати документи та послуги будь-де і будь-коли за кілька кліків — зі смартфона чи компʼютера.

14:46:41 28.03.2023

Будівельна амністія 2023 - спрощений порядок введення будинку в експлуатацію

Будівельна амністія — це спрощена процедура прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів,  господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року та будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудованих до 12 березня 2011 року, які збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

11:58:01 21.03.2023

Зміни щодо набуття права власності на нерухоме майно громадянами країни-агресора!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2023 року № 213  внесено зміни зокрема до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 року № 187 «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією російської федерації».

09:54:02 21.03.2023

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.

13:55:06 15.03.2023

На порталі Дія доступний розділ «Моє будівництво» в кабінеті громадянина: зберігайте усі документи будівельної сфери й перевіряйте їх статус у кілька кліків

На порталі Дія зручне оновлення — розділ «Моє будівництво» у кабінеті громадянина. У ньому відображаються всі документи будівельної сфери, у яких ви вказані як замовник будівництва. Так, можна подивитися коротку інформацію про документ, а також статус його розгляду органами будівельного контролю.

09:55:31 09.03.2023