Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Звертаємо Вашу увагу, що з метою протидії незаконному обігу фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 03.02.2021 №6541/63/1-20, п.1 протоколу наради Кабінету Міністрів України від 15.02.2020 №6541/0/1-20, листа Державної фіскальної служби України від 09 лютого 2021 року№686/5/99-99-04-04-03-16, обігу, реалізації алкогольної продукції та марок акцизного податку на території Устиніської селищної територіальної громади просимо Вас, не залишатися байдужими та повідомляти про виявлені факти вказаних порушень у відділення поліції №1 Кропивницький РУП ГУНП в Кіровоградській області за телефонами: (05234) 5-12-23 або 102, або на гарячу лінію голови селищної ради за телефоном 098-320-13-06.

13:32:22 27.09.2021

Дотримання карантинних заходів!

03 вересня 2021 року робочою групою з перевірки дотримання протиепідемічних заходів проводилась  роз’яснювальна робота серед населення щодо профілактичних заходів з мінімізації ризиків інфікування COVID-19, також було здійснено  моніторингові обстеження щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме: стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та перукарнях.

15:44:52 03.09.2021

Про заборону стихійної торгівлі

Торгівля з рук у невстановлених місцях – це правопорушення, за яке передбачена відповідальність статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу.

14:23:04 25.08.2021

Про маркування органічної продукції

Устинівська селищна рада повідомляє, що набрали чинності зміни до Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», яким визначено терміни поступового переходу для суб’єктів ринку органічної продукції до функціонування нової системи сертифікації органічного виробництва  в Україні.

11:53:36 19.08.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

17 серпня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті Устинівської селищної ради була проведена перевірка серед суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та громадського харчування щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, в ході якої проводилась відповідна роз’яснювальна робота.

10:53:47 17.08.2021

Про роботу робочої групи Устинівської селищної ради по виявленню ознак адміністративного правопорушення

16 серпня 2021 року робочою групою Устинівської селищної ради по виявленню ознак адміністративного правопорушення обстежена територія громади з метою виявлення та ліквідації торгівлі з рук у невстановлених місцях, виявлено 2 порушення та  проведена відповідна роз’яснювальна робота.

16:08:47 16.08.2021

Оренда державного майна

З метою проведення інформаційної кампанії із залученням широкого кола бізнес-середовища в регіоні, Устинівська селищна рада доводить до відома зацікавлених осіб перелік вакантних для оренди об’єктів на онлайн-аукціонах, які відбудуться до кінця цього місяця. З переліком, що сформований у вигляді інформаційного бюлетеню та містить всю необхідну для потенційних орендарів інформацію про кожний з представлених об’єктів можна ознайомитися тут. https://orenda.gov.ua/

11:57:45 11.08.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, 04 серпня 2021 року робочою групою з перевірки дотримання протиепідемічних заходів було проведено широку інформаційну роботу серед населення та здійснено чергову перевірку в закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

14:56:27 04.08.2021

«НІ» - СТИХІЙНІЙ ТОРГІВЛІ

Шановні мешканці громади, хочемо вкотре звернути вашу увагу, що стихійна торгівля заборонена Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та найголовніше, небезпечна для вашого здоров’я. Покупець, купуючи їжу на вулиці бере відповідальність на себе і повинен усвідомлювати всі ризики для здоров’я та пам’ятати, що вулична торгівля є незаконною. Єдине законне місце для торгівлі харчовими продуктами, крім магазинів – це ринок.

16:30:01 26.07.2021

Дотримання карантинних заходів у закладах торгівлі

На виконання розпорядження селищного голови від 22 березня 2021 року №47-р «Про селищну робочу групу з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті»           26 липня поточного року робочою групою з питань дотримання протиепідемічних заходів в закладах торгівлі було здійснено рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме: стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках.

16:29:47 26.07.2021