Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Про приватизацію держмайна

З метою проведення інформаційної кампанії із залученням широкого кола бізнес-середовища в регіоні, Устинівська селищна рада доводить до відома зацікавлених осіб інформацію про об’єкти, які пропонуються до приватизації та розташовані на території області. З переліком приміщень можна ознайомитися тут

13:59:21 19.05.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

13 травня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті Устинівської селищної ради була проведена перевірка серед суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та громадського харчування щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, в ході якої проводилась відповідна роз’яснювальна робота.

11:29:43 14.05.2021

Відбулося засідання постійної комісії

12 травня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Устинівської селищної ради з економічно-фінансових питань та бюджету на якому розглянуто питання щодо надання  експертних висновків по таких регуляторних актах:

11:28:30 14.05.2021

Про популяризацію електронних довірчих послуг

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу  до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис, який доступний за посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU/.

09:43:26 07.05.2021

Устинівська селищна рада оголошує конкурс на створення бренду нашого краю

Для створення позитивного іміджу,  економічного, наукового та соціального потенціалу громади, Устинівська селищна рада оголошує конкурс на створення  бренду  Устинівської селищної територіальної громади, який буде використовуватися в усіх сферах  діяльності нашої громади.

15:22:34 06.05.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

26 квітня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті Устинівської селищної ради була проведена роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та громадського харчування щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID – 19 згідно Закону України від 17.12.2020 року №1113-ІХ.

14:20:39 26.04.2021

До відома підприємців Устинівської селищної територіальної громади!!!

28 грудня 2020 року Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28», в якій Мінфін запропонував низку заходів, направлених на додаткову підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину. Внаслідок цього суб’єкти малого, у тому числі мікропідприємництва, та середнього підприємництва в період карантину потребують більшої підтримки шляхом удосконалення державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Детально з державною програмою можна ознайомитися за посиланням  https://5-7-9.gov.ua/ .

11:29:23 20.04.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів.

19 квітня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті Устинівської селищної ради була проведена роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та громадського харчування щодо дотримання протиепідемічних норм на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID – 19 згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №17 та від 30.12.2020 року №57.

11:27:59 20.04.2021

До уваги жителів Устинівської селищної територіальної громади!!!

Для інформування про наявні можливості громадян, Міністерство цифрової трансформації запускає кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про Гід з державних послуг. Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Інформація на Гіді є актуальною та такою, що відповідає чинному законодавству України, ознайомитися з якою можна за посиланням: https://cutt.ly/MkwQumX.

10:46:37 16.04.2021

Запрошення підприємців

Устинівська селищна рада запрошує підприємців, які займаються наданням транспортних послуг здійснювати перевезення  жителів в межах  Устинівської громади.

15:21:44 08.04.2021