Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

20 січня 2022 року робочою групою з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в закладах торгівлі була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання суб’єктами господарювання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», в період дії адаптивного карантину.

11:46:00 21.01.2022

ТРИВАЄ ЗБІР ТЕХНІЧНИХ ЗАВДАНЬ

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради нагадує, що до 25 січня 2022 року включно триває збір проектних ідей щодо технічних завдань, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії розвитку Устинівської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

15:03:49 06.01.2022

УСТИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

УСТИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, що рішенням сесії від 15 грудня 2021 року № 1658 було  затверджено   план  діяльності з підготовки проектів регуляторних  актів на 2022 рік.  З цією інформацією можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Устинівської селищної ради – https://ustynivka-gromada.gov.ua  у розділі «Регуляторна діяльність».

16:04:36 23.12.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

13 грудня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті Устинівської селищної ради була проведена перевірка серед суб’єктів підприємницької діяльності у сфері торгівлі: аптеки та ветаптеки. В ході перевірки  проводилась відповідна роз’яснювальна робота щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та було наголошено про дотримання заходів не лише працівниками торгівельних закладів, а і відвідувачами. Перевіркою охоплено 4 заклади, виявлено незначні недоліки, які були усунені під час здійснення перевірки.

14:14:51 13.12.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

10 грудня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів  було проводено роз’яснювальну роботу по території смт.Устинівка серед працівників закладів торгівлі, щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в режимі «жовтого рівня».

15:49:09 10.12.2021

«єПідтримка» - державна Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину

19 грудня стартує Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка», ініційована Президентом України, що спрямована на підтримку вразливих категорій бізнесу, які постраждали внаслідок пандемії.

15:13:41 09.12.2021

Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів.

6 грудня 2021 року членами робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті Устинівської селищної ради була проведена роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі та громадського харчування щодо дотримання протиепідемічних норм на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID – 19 згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №17 та від 30.12.2020 року №57.

15:33:55 06.12.2021

Рейд по ліквідації стихійної торгівлі

На виконання рішення виконавчого комітету Устинівської селищної ради від  25 травня 2021 року №71 «Про заборону (ліквідацію) стихійної торгівлі та торгівлі з рук у невстановлених місцях на території Устинівської селищної територіальної громади», 6 грудня  2021 року членами робочої групи по виявленню ознак адміністративного правопорушення було проведено рейд в центрі смт.Устинівка по вул. Миру (територія стоянки біля магазину «Ізабелла», прилегла територія біля Центрального ринку громади та  прилегла територія біля магазину «Господар») щодо недопущення стихійної торгівлі.     З суб’єктами торгівлі проведена роз’яснювальна робота та наголошено на необхідності здійснювати торгівлю на території ринку.

15:31:23 06.12.2021

До уваги керівників підприємств та підприємців!

Звертаємо увагу, на необхідність дотримання обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних, заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-СоV-2» (із змінами).

15:30:24 06.12.2021