Засідання оргкомітету

Вчора,  26 липня проведено засідання оргкомітету з підготовки заходів по відзначенню Дня Державного Прапора України,  Дня незалежності та Дня громади.

11:20 27.07.2021

Завершено виплати

Устинівською селищною радою завершено здійснення виплат, передбачених чинним законодавством України, сільським головам, секретарям та іншим працівникам колишніх сільських рад   Устинівського району. Дані виплати здійснювалися за рахунок коштів бюджету Устинівської селищної територіальної громади і склали в 2021 році  2 430,7 тис. грн.

10:16 27.07.2021

Увага! Вакцинація!

Сьогодні, 26 липня  комунальним закладом «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено ревакцинацію  (друге щеплення) 56 осіб вакциною CoronаVac. Зазначені громадяни поповнили  кількість осіб, які вакциновані у повному обсязі.

13:45 26.07.2021

Придбали шкільний автобус

У бюджеті Устинівської селищної територіальної громади на 2021 рік за ініціативи селищного голови та підтримки депутатського корпусу затверджені видатки в сумі 1970 тис. грн. на придбання шкільного автобуса.

15:58 23.07.2021

Функціонування Устинівської лікарні – першочергове завдання громади!

У комунальній власності Устинівської громади знаходиться КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради, яка, відповідно до законодавства, утримується за рахунок коштів  Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Зобов’язання бюджету Устинівської громади полягають у забезпеченні даного закладу видатками на енергоносії та спрямуванні коштів на виконання заходів місцевих програм щодо розвитку закладу.

10:05 23.07.2021

Увага! Вакцинація!

КНП «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» продовжує вакцинувати мешканців територіальної громади від захворювання на  COVID-19.  Наразі щеплення проводиться вакциною CoronaVac.

16:15 22.07.2021

Десята сесія селищної ради

20 липня відбулась позачергова десята сесія селищної ради, яку провів селищний голова Ігор Пеньков. У пленарному засіданні взяли участь 20  депутатів із 22. Порядок денний депутати затвердили одноголосно. Так само були одностайними і в прийнятті рішень.

16:53 21.07.2021

Про набір студентів до ІПК ДСЗУ в 2021

Устинівська селищна рада повідомляє, що Інститутом підготовки кадрів державної служби зайнятості України у 2021 році здійснюється підготовка фахівців зі спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” за освітніми програмами “Публічне  адміністрування та публічна служба”, “Місцеве самоврядування та управління територіальною громадою”, ”Парламентаризм та парламентська діяльність”, “Публічне управління та адміністрування у сфері охорони здоров’я” освітнього ступеня “магістр”.

10:00 21.07.2021

Повідомлення ПрАТ «Кіровоградобленерго»

Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (грози, в окремих районах град, вітер до 15-20 м/с.) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.

09:17 21.07.2021