Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

Сьогодні, 22 червня, в день скорботи і вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні, селищний голова Ігор Пеньков, заступники голови Наталія Сівова та Геннадій Сусідко разом з керівниками структурних підрозділів Устинівської селищної ради провели покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам  та до погруддя двічі Героя Радянського Союзу Мазуренка О.Ю.

17:07 22.06.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників,  життя яких обірвала Друга світова війна .

08:00 22.06.2021

Робоча зустріч селищного голови

14 червня 2021 року селищний голова Пеньков Ігор Олександрович провів робочу зустріч з начальником відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Циберман Надією Петрівною.

08:43 15.06.2021

РЕМОНТ ДОРОГИ

Днями завершено ремонт дороги у селищі Устинівка по вулицях Суворова, Молодіжній, Заводській, Чумацькій.

15:59 08.06.2021

Запрошуємо на прес конференцію

Сьогодні, 03 червня  о 14:00 відбудеться прес конференція на тему: «Питання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб». Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

11:59 03.06.2021

Відбулося свято з нагоди Дня захисту дітей

01 червня 2021 року в приміщенні Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей за участю учнів КЗ «Устинівська школа естетичного виховання» Устинівської селищної ради.

16:19 02.06.2021

День захисту дітей у школах!

01 червня 2021 року, у Міжнародний день захисту дітей, по загальноосвітніх навчальних закладах відбулись різнопланові заходи, які розпочались урочистими святковими лінійками.

15:33 02.06.2021