Старости

Від кожного по можливості…

31 травня  закінчився місячник  з благоустрою територій  сіл Новоігорівка, Тирлова Балка та Мар’янівка. Зроблено чимало: упорядковані зони біля місцевого ставка, церкви, обеліску Слави та пам’ятного знаку жертвам Голодомору, відремонтовано огорожі кладовищ, насаджено алею Слави, наведено належний лад на дитячих майданчиках, покошені узбіччя доріг  тощо.

14:24:13 10.06.2021

Подяка спонсорам

Мала Батьківщина - наш скарб. Розвивати, підтримувати і дбати про свій край - святий обов`язок кожного громадянина.

10:25:25 02.06.2021

СВЯТКОВА ЛІНІЙКА З НАГОДИ СВЯТА

До Міжнародного дня захисту дітей в КЗ «Інгульське НВО» відбулася  святкова лінійка, на якій староста Устинівської селищної ради Тетяна Федунець  за дорученням голови Пенькова І.О., поздоровила дітей та вручила подарунки переможцям конкурсу «EURO ART» (гурт «Драйв») та всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест – 2021» Борисенко Марії, Дорошенко Аріні, Рудь Ульяні, Гриджук Валерії, Гриджук Олені, Андрішко Анастасії.

14:11:16 01.06.2021

Привітали матерів-героїнь

За дорученням голови Устинівської селищної ради  Пенькова І.О. староста  сіл Криничне, Садки, Новоустинівка, Новороманівка Михайлевич І.А. та діловод Сахарчук Н.І. привітали та вручили подарунки з нагоди святкування Дня матері в Україні матерям-героїням:

16:26:49 12.05.2021

Прибирання кладовища в Новоігорівці

Обов’язок живих - шанувати пам’ять про померлих і тому прибирання кладовищ знаходиться  в пріоритеті громади. Жителі села Новоігорівка, згуртувавшись, вивезли сміття (транспорт для вивозу та погрузки сміття надав Середенко Олексій), полагодили паркани (ПСП «Димитрово»), відремонтували і пофарбували ворота (Марухніч Віталій, Шаповалов Валерій, Ломака Олександр, Євдокимова Таїса), завезли пісок (Криворучко Геннадій, Марухніч Віталій, Поступак Володимир).

15:25:12 12.05.2021

Озеленення території села Новоігорівка

На території біля Обеліску Слави  висаджено 37 саджанців липи лісової (працювали Вилкул Петро, Соловей Тетяна, Гук Ольга, Коваль Віктор, Шапошніков Олександр, Ільїна Лідія, Ломака Олександр). Територія біля церкви – прибрано сухостій, підбілено дерева та висаджено більше двох сотень саджанців  бирючини звичайної (працювали Парфенюк Олександр, Запорожець Віктор та  Тетяна, Цепенюки Костянтин та Тетяна).

15:22:11 12.05.2021

Розчистили прибережну зону ставка

10.04.2021 року  на березі  ставка, розташованого в селі Новоігорівка, проводились роботи по прибиранню території. В проведенні робіт брало участь близько 20 громадян. Завдяки їх сумлінній праці було звільнено від сміття близько 0.5 га прибережної зони. Активну  участь у прибиранні  приймали Бец Іван, Кононенко Григорій, Петренко Вадим, Петренко Максим, Годунок Андрій, Євдокимов Роман, Бобрицький Влад, Шапошніков Олександр, Пустовий Сергій, Гладкий Андрій, Герцан Дмитро, Петренко Олександр, Сенич Богдан та інші небайдужі громадяни.  Надавав транспортні послуги за власний кошт  Сергій Трофимович.

15:21:38 12.05.2021

Навели лад у парку

Перед початком сезону літнього відпочинку в центральному парку Новоігорівки проведено прибирання. Приємно відмітити, що  активно відгукнулась на заклик старости Шапошнікова О.В. саме молодь. Зібравшись  в парку, дівчата та хлопці прибрали сміття, підмели дитячий майданчик, згребли та винесли на причеп сухостій. Сумлінно працювали Горб Олесандр, Борщенко Олексій, Сас Андрій, Язан Анастасія, Євдокимов Олександр, Шапошніков Анотолій, Сула Дар’я, Мазорук Артем. Хочеться відмітити допомогу наймолодшої учасниці Кочергіної Варвари. Роботи по вирубці порослі проводив Ломака Олександр та  Шапошніков Олександр. Причіп для вивозу сміття надав директор ПСП «Димитрово» Середенко О.М.

15:17:54 12.05.2021

Прибирання кладовищ у Седнівці

17 та 19 квітня проведено прибирання  територій, які прилягають  до  кладовищ,  розташованих  на території   села Седнівки.

15:24:18 21.04.2021

Проведено чергове зариблення

19.04.2021р в орендований ставок, який розташований в селі Мала Ганнівка, орендарі Пугач Григорій Георгійович та його брат Пугач Микола Георгійович запустили мальок товстолоба,  амура білого та  коропа (вага однієї рибинки від 20 до 40 г). Загальна вага випущеного малька становить 500 кг, в тому числі товстолоб - 200 кг, короп - 200 кг, амур білий - 100 кг.

08:32:07 21.04.2021