Відділ культури, туризму та культурної спадщини

«Кумоньки» отримали Гран-прі фестивалю

11вересня 2021 року в смт Смоліно Новоукраїнського  району Кіровоградської області  відбувся відкритий фестиваль-конкурс  української пісні та фольклору «З чистих джерел».

14:11:03 15.09.2021

« Подаруйте книгу другому»

Книжковий фонд  Степанівської  бібліотеки поповнився книгами, подарованими місцевими жителями , а саме другокласницею  Гунько Анею та пенсіонеркою Шевченко Людмилою. Працівники бібліотеки дуже вдячні жителям громади за участь у програмі «Подаруйте книгу другому».

11:24:01 10.09.2021

Подяка за подаровані книги

Чи хтось буде заперечувати, що хороша бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту?! Мабуть, ні. Поки живе бібліотека – живе народ, адже вона – скарбниця всіх багатств духу людського. Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з нею можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

16:53:47 01.09.2021

День Прапора

23 серпня  вся країна відзначає  День Державного Прапора України. Синій та жовтий кольори  прапора – поєднання чистого, мирного, безхмарного неба, що простягнулося над жовтим безмежжям хлібного лану – символу мирної праці і достатку, всього того, чим славилася наша Вітчизна споконвіку.

13:34:17 26.08.2021

Дискотека для молоді

У суботу, 10 липня 2021 року  біля будинку культури в селищі Устинівка відбулася молодіжна дискотека. Діти, молодь та всі охочі до танцю мали змогу весело провести свій вільний час під сучасну музику. Серед присутніх був розіграний приз – фірмова чашка з логотипом бренду Устинівської селищної ради.

14:17:58 12.07.2021

Оголошення!

10 липня біля Устинівського будинку культури о 21.00  відбудеться  дискотека для молоді. Вхід вільний.

15:38:47 09.07.2021

Свято Івана Купала

Основною локацією для проведення свята Івана Купала було обрано мальовниче місце Устинівської територіальної громади – берег річки Інгул, поблизу села Інгульське.

15:15:26 07.07.2021

ДОБРИЙ ПОЧИН...

На базі Устинівського музею історії Устинівської селищної ради   24 травня відбулася запланована презентація книги місцевого краєзнавця Миколи Криштопа "Нариси з історії Устинівки". Автор представив свій твір та подарував примірники видання музею історії, бібліотекам для дорослих і для дітей.

15:52:09 25.05.2021

День вишиванки

З нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки в Будинку культури Устинівської селищної ради 20 травня 2021 року відбулося свято вишиванки «А над світом українська вишивка цвіте» - свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного українського одягу, вишивки рушників, картин. Учасники свята урочистою ходою завітали до Будинку культури Устинівської селищної ради.

15:29:40 21.05.2021