Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

З Днем вишиванки, Україно!

День вишиванки — це свято, якого дотримуються в Україні та серед української діаспори. В 2023 році День вишиванки відзначали вчора, 18 травня, як символ національної єдності, патріотизму та культурного спадку України. Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане дане міжнародне свято. Традиційно заклади освіти громади долучилися до відзначення Дня вишиванки.

16:10:21 19.05.2023

Моя вишиванка

Вишиванка – це не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і  душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

15:23:40 19.05.2023

Фоточелендж до Міжнародного дня захисту дітей «Я і мій домашній улюбленець»

«Міжнародний де́нь за́хисту діте́й» (англ. "International Children's Day") — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше « Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

10:48:52 16.05.2023

Найкраще в світі слово - мама!

Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

08:34:38 15.05.2023

Оновлення матеріально технічної бази закладів освіти

З метою забезпечення повноцінного гарячого харчування відповідно до затвердженого чотирьохтижневого меню, за рахунок коштів місцевого бюджету Устинівської селищної ради в сумі 18 600 грн., для Степанівської філії  Устинівського ліцею Устинівської селищної ради придбано  нову електроплиту, яка оптимізує та значно полегшить працю кухаря і скоротить час на приготування страв з різних продуктів.

08:27:49 12.05.2023

Заходи до дня пам’яті та примирення в закладах освіти

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначала День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.

08:26:02 12.05.2023

Обласний етап конкурсу «Космічні фантазії»

У квітні 2023 року був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» «Космічні фантазії», присвячений 105-ій річниці від Дня народження В.О.Сухомлинського.

11:07:23 11.05.2023

Мак пам’яті

Напередодні Дня пам’яті та примирення для вихованців комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради було проведено майстер-клас із виготовлення пам’ятного символу «Мак пам’яті».

17:22:08 08.05.2023

Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості – до Всесвітнього Дня Землі

З 19 по 21 квітня 2023 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» було проведено ХXVIII Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі «Земля для нас та для нащадків. Партнерство заради сталого розвитку».

08:11:11 02.05.2023

Принтер для позашкілля

В наш час функціонування будь-якої галузі неможливе без сучасної техніки. А для роботи нашої обдарованої молоді така техніка є просто необхідною. Для забезпечення повноцінного функціонування комунального закладу "Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості" Устинівської селищної ради, за рахунок коштів місцевого бюджету, придбано багатофункціональний принтер.

08:08:48 28.04.2023